top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraJana Nádravská

Nečekaná kompletní přeměna rodinného domu v Dubečku

Aktualizováno: 4. 4. 2022


Když jsme se s klienty poprvé setkali a prohlédli si dům, který koupili, zadáním byla změna povrchů, nová kuchyně, koupelny a vestavěný nábytek. Začala jsem lehkou změnou dispozice, nemohla jsem se smířit s nelogickým a nepřehledným uspořádáním typového domu z roku 2000. Změna dispozice klienty nadchla a tak jsme se pustili do prvních úprav.
Práce na interiéru byla radost, nejen kvůli skvělým klientům, se kterými jsme jeli na jedné vlně :-) Vypíchla bych hlavně zpracování masivních dubových schodů kotvených do středové laťové příčky, propojení prostorů a vpuštění světla dovnitř dispozice, stejně tak vytvoření úložných míst pro rodinnou pohodu.

Při rekonstrukci nakonec došlo i k úpravě dvou venkovních šestiúhelníkových výklenků, které se proměnili ve využitelnou podlahovou plochu a krásně prosvětlující kvádry. Nakonec došlo i na výměnu oken, lepší zateplení stěn i střechy.V dalším kroku jsem navrhla přestavbu dvou chátrajících zahradních staveb na ateliér pro umělecky nadanou dceru a přístřešek pro obytný vůz, zahradu poté navrhl známý ateliér Flera.Celá tato spolupráce byla díky skvělým klientům naprosto bezproblémová a ráda na ní vzpomínám :-)

Oficiální fotky teprve čekají na nafocení.

88 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page